Z albumów rodzin Zamojszczyzny/recenzje

 • TVP Lublin_Album rodzin Zamojszczyzny. Starych fotografii czar
  2018-10-02
  "Choć na starych fotografiach świat jest czarno-biały, kryją one barwne historie. Przenoszą w świat, którego już nie ma." - ten cytat pochodzi z książki "Czar starej fotografii z albumów rodzin Zamojszczyzny". Książki niezwykłej, bo opowiadającej losy nie wielkich bohaterów, a zwykłych ludzi.
 • Zamosconline_Twórczy duet
  2018-09-27
  Robert Horbaczewski, redaktor Kroniki Tygodnia i Adam Gąsianowski, właściciel Muzeum Fotografii, zaprezentowali zamościanom swoje najnowsze wspólne dzieło pt. "Czar starej fotografii z albumów rodzin Zamojszczyzny". Spotkanie odbyło się w patio restauracji Padwa w Zamościu(21.09.).
 • Tygodnik Zamojski_Świat którego już nie ma
  2018-10-03
  Pięknie zilustrowany czarno-białami zdjęciami album opowiada o blisko 100 rodzinach z Zamojszczyzny. O Murawskich, Bojarczukach, Dączkowskich, Lipkach...Nierzadko stare fotografie są pamiątką po przodkach. Sięgamy po nie podczas spotkań z bliskimi...
 • Kronika Tygodnia_ Niezwykła promocja w "Padwie"
  2018-10-02
  Dzieje zamojskich rodzin uczą także tego, że bardzo trudnej,polskiej historii nie należy postrzegać w sposób czarno-biały. Ma ona przecieżwiele barw i odcieni - mówił podczas spotkania Robert Horbaczewski.
 • Strony:
  1 2